ASUS ProArt PA329CV, 32" UHD IPS, 60Hz, 5ms, 2xHDMI, DisplayPort, zvučnici, monitorID EK000850005
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 829,90 €
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
ASUS ProArt Display PA329CV profesionalni monitor – 32 inča, IPS, 4K UHD (3840 x 2160), 100% sRGB, 100% Rec.709, točnost boja ΔE < 2, Calman verificiran, USB-C, HDR-400, C-clamp, ergonomsko postolje
- 32-inčni 4K UHD (3840 x 2160) zaslon s LED pozadinskim osvjetljenjem i IPS panelom sa širokim kutom gledanja od 178°
- Međunarodni standard boja: 100% sRGB i 100% Rec. 709 široki raspon boja
- Calman verificiran uz tvorničku kalibraciju za izvrsnu točnost boja Delta E < 2
- Opsežne mogućnosti povezivanja uključujući DP preko USB-C™ s isporukom snage od 90 W, DisplayPort, HDMI i USB čvorište
- ASUS-ovi ekskluzivni ProArt Preset i ProArt Palette nude brojne prilagodljive parametre boja
- Dizajn s C-stezaljkom povećava vaš radni prostor uz mogućnosti nagiba, zakretanja, pivotiranja i podešavanja visine za ugodno iskustvo gledanja
Model
ProArt Display PA329CV
Zaslon
Veličina panela (inči): 32
Gustoća piksela (PPI): 138
Omjer stranica: 16:9
Vidljivo područje (Š x V): 708,48 x 398,52 mm
Površina zaslona: Antirefleksivna
Pozadinsko osvjetljenje: LED
Tip panela: IPS
Kut gledanja: 178° / 178°
Razmak piksela: 0,1845 mm
Rezolucija: 3840 x 2160
Raspon boja (sRGB): 100%
Svjetlina: 350 cd/m² (tipično), 400 cd/m² (HDR)
Kontrast: 1000:1
Broj boja: 1073,7 milijuna (10-bit)
Vrijeme odziva: 5 ms (GTG)
Frekvencija osvježavanja: 60 Hz
HDR podrška: HDR10
Flicker-free: Da
ZBD jamstvo: 3 godine
Značajke
Trace Free tehnologija: Da
ProArt modovi: Standard, sRGB, DCI-P3, DICOM, Rec.709, Scenery, Reading, Rapid Rendering, HDR, User 1, User 2
Temperatura boje: 5 načina
Podešavanje boja: 6-osno (R,G,B,C,M,Y)
Gamma: 1.8 / 2.0 / 2.2 / 2.4 / 2.6
Preciznost boja: ΔE < 2
ProArt Palette: Da
QuickFit Plus: Da
PIP / PBP: Da
HDCP: 2.2
VRR: Adaptive Sync
ProArt Chroma Tune: Da
Low Blue Light: Da
HDR modovi: Više načina
Audio
Zvučnici: 2W + 2W
Priključci
USB-C: 1 (DP Alt Mode, 90W)
DisplayPort: 1.2 x1
HDMI: 2.0 x2
USB hub: 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Izlaz za slušalice: Da
Frekvencija signala
Horizontalno: 29–160 kHz
Vertikalno: 40–60 Hz
Potrošnja energije
Potrošnja: 32,29 W
Štednja: < 0,5 W
Isključeno: < 0,5 W
Napon: 100–240 V, 50/60 Hz
Mehanički dizajn
Nagib (Tilt): +23° ~ -5°
Zakretanje (Swivel): +30° ~ -30°
Rotacija (Pivot): +90° ~ -90°
Podešavanje visine: 0–130 mm
VESA: 100 x 100 mm
Kensington lock: Da
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Asus |
| Namjena monitora | Office |
| Veličina zaslona | 32 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 5 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 350 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | Anti-Glare, DisplayHDR 400, Flicker-free |