BenQ monitor SW270C, IPS, 60Hz, 5ms, HDMI, DP, USB-CID EK000431402
BenQ monitor SW270C, IPS, 60Hz, 5ms, HDMI, DP, USB-CID: EK000431402
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 906,36 €
Flat, IPS, 27 " 2560 x 1440 5 ms, 60 Hz HDMI, DP, USB-C energetski razred G
Saznaj više
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
SW270C, 27", 16:9, IPS, 2560x1440, 300 cd/m2, 1000:1, 178°, 178°, 5 ms, HDMI x2,DP,USB 3.1,USB Type-C, Ravni, Boja Crna, Postolje pivot,podesivo po visini,tilt,swivel, 99% AdobeRGB, 97% P3, 100% sRGB, USB 3.1 HUB
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 1 god |
| Boja | Crna |
| Brand | AOC |
| Veličina zaslona | 27 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | 2K/QHD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 5 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 300 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 2560 x 1440 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | Čitač kartica, USB-C, VESA kompatibilan |