Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Dell 32" Plus S3225QS, 4K UHD VA, 120Hz, 8ms, 2x HDMI, DisplayPort, Zvučnici, monitorID EK000682479
Dell 32" Plus S3225QS, 4K UHD VA, 120Hz, 8ms, 2x HDMI, DisplayPort, Zvučnici, monitorID: EK000682479
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 509,99 €
- Cijena
- 399,00 €
Dell 32 Plus 4K Monitor - S3225QS 31,5-inčni 4K monitor s brzinom osvježavanja do 120 Hz i dvostrukim zvučnicima od 5 W za vrhuns...
Saznaj više
Dostavljamo već od 27.04.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Dell 32 Plus 4K Monitor - S3225QS
31,5-inčni 4K monitor s brzinom osvježavanja do 120 Hz i dvostrukim zvučnicima od 5 W za vrhunsku zabavu.

Beskrajna zabava
Bilo da gledate filmove ili igrate igre, uživajte u impresivnom iskustvu gledanja s poboljšanom udobnošću za oči na certificiranom monitoru s 4 zvjezdice.

Ultratanak okvir
Dizajniran s elegantnom, modernom estetikom i pepeljasto bijelom završnom obradom, ovaj zaslon ima ultra tanke okvire za profinjen, minimalistički dizajn.
Tehničke karakteristike
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Dell |
| Namjena monitora | Office |
| Veličina zaslona | 32 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 4 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 300 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | HDR10, Edge-to-Edge Glass Design, Anti-glare, Eye Comfort Technology |