Dell Pro 24" Plus 16:10 P2425, WUXGA IPS, 100Hz, 8ms, VGA, HDMI, DisplayPort, 3x USB, USB-C, Pivot, monitorID EK000610095
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Cijena
-10% uz Diners Club 💳
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Monitor Dell 24 - P2425
Certificiran od strane TÜV-a za udobnost očiju s 4 zvjezdice, ovaj 16:10 hub monitor nudi poboljšanu vizualnu udobnost i nudi do 90 W snage.
Tehničke specifikacije
Tip panela IPS W-LED-backlit Anti-glare LCD
Veličina 24"
Rezolucija 1920x1200@100Hz
Omjer stranica 16:10
Veličina piksela 0.2700 mm x 0.2700 mm
Vrijeme odziva 5ms gray-to-gray (Fast mode), 8ms gray-to-gray (Normal mode)
Podrška za boje 16.7M colors
Raspon boja 99% sRGB
Maksimalni kut gledanja 178°/178°
Svjetlina 300 cd/m2(typical)
Kontrast 1,500:1 (typical)
Povezivost 1x HDMI 1.4 (HDCP 1.4) (Supports up to WUXGA 1920 x 1200 100Hz TMDS as per specified in HDMI 1.4), 1x DP 1.2 (HDCP 1.4), 1x VGA, 1x USB 3.2 Gen1 Type-B upstream, 3x USB 3.2 Gen1 Type-A downstream, 1x USB 3.2 Gen1 Type-C downstream with up to 15W PD (data only)
Značajke USB 3.2 Gen 1 hub; USB Power Delivery up to 15W via USB-C downstream port
Postolje Visina (Do 150 mm (5.9")), nagib (-5°/+21°), zakretanje (-45°/+45°), pivot (-90°/+90°)
Tip proizvoda Monitori
Jamstvo 3 god
Boja Crna
Brand Dell
Namjena monitora Office
Veličina zaslona 24 "
Vrsta ekrana Flat
Tip rezolucije WUXGA
Panel IPS
Osvježavanje slike [Hz] 100 Hz
Vrijeme odziva [ms] 8 ms
Zvučnici Ne
Vidljivi kut 178° (H) / 178° (V)
Svjetlina [cd/m2] 300 cd/m2
Omjer slike 16:10
Maksimalna rezolucija 1920 x 1200
HDMI Da
Broj HDMI 1
DVI Ne
D-Sub Da
DisplayPort Da
Broj DisplayPort 1 kom
Ostalo 1x USB 3.2 Gen1 Type-B upstream, 3x USB 3.2 Gen1 Type-A downstream, 1x USB 3.2 Gen1 Type-C downstream with up to 15W PD (data only)