Dell Pro 24" Plus P2425HE, Full HD IPS, 100Hz, 8ms, HDMI, DisplayPort, USB hub, Pivot, monitorID EK000610066
Dell Pro 24" Plus P2425HE, Full HD IPS, 100Hz, 8ms, HDMI, DisplayPort, USB hub, Pivot, monitorID: EK000610066
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 249,00 €
-5% u košarici
Dell 24 USB-C hub monitor - P2425HE Povežite se s produktivnošću. Certificiran od strane TÜV za udobnost očiju s 4 zvjezd...
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Dell 24 USB-C hub monitor - P2425HE
Povežite se s produktivnošću. Certificiran od strane TÜV za udobnost očiju s 4 zvjezdice, ovaj FHD hub monitor nudi poboljšanu vizualnu udobnost i nudi do 90 W snage.
Tehničke specifikacije
| Brand | Dell |
| Tip panela | IPS W-LED-backlit Anti-glare LCD |
| Veličina | 24" |
| Rezolucija | 1920x1080@100Hz |
| Omjer stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0.2745 mm x 0.2745 mm |
| Vrijeme odziva | 5 ms gray-to-gray (Fast mode), 8 ms gray-to-gray (Normal mode) |
| Podrška za boje | 16.7M colors |
| Raspon boja | 99% sRGB |
| Maksimalni kut gledanja | 178°/178° |
| Svjetlina | 250 cd/m2 (typical) |
| Kontrast | 1,500:1 (typical) |
| Povezivost |
1x HDMI 1.4 (HDCP 1.4) (Supports up to FHD 1920 x 1080 100Hz TMDS as per specified in HDMI 1.4) 1x DP 1.4 (HDCP 1.4) 1x DP-out (1.4) with MST (HDCP 1.4) 1x RJ45 1x USB 3.2 Gen1 Type-C upstream (Alt. mode with DP1.4) with up to 90W PD 3x USB 3.2 Gen1 Type-A downstream 1x USB 3.2 Gen1 Type-C downstream with up to 15W PD (data only) |
| Značajke |
USB 3.2 Gen 1 hub USB Power Delivery up to 90W via USB-C upstream (Alt. mode with DP1.4) port, and up to 15W via USB-C downstream port Daisy Chain |
| Postolje |
Visina (do 150 mm / 5.9") Nagib (-5°/+21°) Zakretanje (-45°/+45°) Pivot (-90°/+90°) |
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Dell |
| Namjena monitora | Office |
| Veličina zaslona | 24 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | Full HD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 100 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 8 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 250 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 1920 x 1080 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 2 kom |
| Ostalo | 1x RJ45, 1x USB 3.2 Gen1 Type-C upstream (Alt. mode with DP1.4) with up to 90W PD, 3x USB 3.2 Gen1 Type-A downstream, 1x USB 3.2 Gen1 Type-C downstream with up to 15W PD (data only), Height, Tilt, Swivel, Pivot |