Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Dell Pro 27" E2726HS, Full HD IPS, 100Hz, 8ms, HDMI, DisplayPort, VGA, Zvučnici, Pivot, monitorID EK000847322
Dell Pro 27" E2726HS, Full HD IPS, 100Hz, 8ms, HDMI, DisplayPort, VGA, Zvučnici, Pivot, monitorID: EK000847322
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 146,90 €
Monitor Dell Pro 27 - E2726HS Ostanite produktivni. Dobijte poboljšanu vizualnu udobnost...
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Monitor Dell Pro 27 - E2726HS
Ostanite produktivni. Dobijte poboljšanu vizualnu udobnost i besprijekornu povezanost s ovim 27-inčnim FHD monitorom.

Tehničke specifikacije
| Brand | Dell |
| Tip panela | IPS E-LED backlit LCD |
| Veličina | 27" |
| Rezolucija | 1920x1080@100Hz |
| Omjer stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0.3114 mm x 0.3114 mm |
| Vrijeme odziva | 8 ms (gray-to-gray normal), 5 ms (gray-to-gray fast) |
| Podrška za boje | 16.7M colors |
| Raspon boja | 72% NTSC |
| Maksimalni kut gledanja | 178°/178° |
| Svjetlina | 300 cd/m2 (typical) |
| Kontrast | 1000:1 |
| Povezivost | 1x HDMI port/s (HDCP 1.4) (Supports up to 2560 x 1440, 100 Hz as specified in HDMI 2.1 (TMDS) 1x DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) port/s 1x VGA Port |
| Značajke | Zvučnici - stereo 2x2W |
| Postolje | Podesiv po visini (130mm), Tilt (-5°/+21°), Swivel (-173°/+173°), Pivot (-90°/+90°) |
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Dell |
| Namjena monitora | Office |
| Veličina zaslona | 27 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | Full HD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 100 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 5 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 300 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 1920 x 1080 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Da |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | Pivot, VESA (100 mm), Tilt, Anti-glare |