Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Dell UltraSharp 27" professional monitor U2725QE, 4K UHD, 120Hz, IPS, USB-CID EK000677092
Dell UltraSharp 27" professional monitor U2725QE, 4K UHD, 120Hz, IPS, USB-CID: EK000677092
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 806,90 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
766,55 €
Dostavljamo već od 29.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Dell UltraSharp 27 4K Thunderbolt Hub Monitor
U2725QE
Veličina dijagonale:
27"
Rezolucija:
3840 x 2160
Tehnologija panela:
IPS
Podesivost:
Nagib, Pivot, Visina, Okretanje
Priključci:
- DisplayPort 1.4 port s DSC (DRR za Microsoft Windows)
- DisplayPort 1.4 izlazni port
- +
Boje:
DCI-P3 99%
sRGB 100%,BT.709 100%
Delta E
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Dell |
| Pivot | Ne |
| Namjena monitora | Office |
| Veličina zaslona | 27 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 8 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 600 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| DVI | Ne |
| VGA | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 2 kom |
| Ostalo | VESA DisplayHDR 600, sRGB, Tehnologija udobnosti za oči, Niska refleksija s anti-refleksom i tvrdim premazom 3H, Kalibracija boja, Senzor ambijentalnog svjetla, Bez BFR-a, Bez PVC-a |