Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips 27" 27E1N1200A, 120Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, zvučnici, monitorID EK000849448
Philips 27" 27E1N1200A, 120Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, zvučnici, monitorID: EK000849448
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 134,77 €
Dostavljamo već od 30.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Philips |
| Veličina zaslona | 27 " |
| Tip rezolucije | Full HD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 4 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 300 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 1920 x 1080 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Da |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | VESA (100 x 100 mm) |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Namjena monitora | Office |