Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gigabyte G27Q20 EK, 27" IPS QHD, 210Hz, 0.5ms, HDMI, DisplayPort, USB 2.0, gaming monitorID EK000835936
Gigabyte G27Q20 EK, 27" IPS QHD, 210Hz, 0.5ms, HDMI, DisplayPort, USB 2.0, gaming monitorID: EK000835936
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 199,64 €
- Cijena
- 189,90 €
Dostavljamo već od 15.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
GIGABYTE G27Q20 EK
Zaslon
| Veličina panela | 27" SS IPS |
| Vidljiva površina (Š x V) | 596.736 x 335.664 mm |
| Pozadinsko osvjetljenje | Edge |
| Površina | Non-glare |
| Pokrivenost boja | 94% DCI-P3 / 123% sRGB |
| Rezolucija | 2560 x 1440 (QHD) |
| Brzina osvježavanja | 200Hz (OC 210Hz) |
| Razmak piksela | 0.2331 (H) x 0.2331 (V) |
| Svjetlina | 350 cd/m² (Tipično) |
| Kontrast | 1000:1 |
| Kut gledanja | 178° (H) / 178° (V) |
| Broj boja | 1.07 milijardi |
| Vrijeme odziva | 0.5 ms (GTG) |
| HDR | HDR10 |
| Flicker-Free | Da |
Priključci
| HDMI | 2 x HDMI 2.0 |
| DisplayPort | 1 x DisplayPort 1.4 (DSC) |
| USB | 1 x USB 2.0 (samo za nadogradnju firmware-a) |
| Audio | 1 x izlaz za slušalice |
| Zvučnici | Nema |
Ergonomija
| Nagib | -5° ~ +21° |
| Zakretanje | ±15° |
| Pivot | 0° ~ +90° (u smjeru kazaljke na satu) |
| Podešavanje visine | 130 mm |
| VESA | 100 x 100 mm |
| Kensington | Da |
Napajanje
| Tip napajanja | Ugrađeno napajanje |
| Ulazni napon | AC 100-240V ~ 50/60Hz |
| Potrošnja | 21W |
| Standby | <0.5W |
| Isključeno | <0.3W |
Dimenzije i težina
| Dimenzije s postoljem (Š x V x D) | 612 x 515 x 192 mm |
| Dimenzije bez postolja (Š x V x D) | 612.7 x 371.5 x 59 mm |
| Dimenzije pakiranja | 800 x 169 x 480 mm |
| Težina s postoljem | 6.16 kg |
| Težina bez postolja | 4.55 kg |
| Bruto težina | 8.55 kg |
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Gigabyte |
| Namjena monitora | Gaming |
| Veličina zaslona | 27 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | QHD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 210 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 0.5 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 350 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 2560 x 1440 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |