Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
MSI MAG 27C6X, 27" FHD VA, 240Hz, 1ms, 2xHDMI, DisplayPort, zakrivljeni, gaming monitorID EK000835934
MSI MAG 27C6X, 27" FHD VA, 240Hz, 1ms, 2xHDMI, DisplayPort, zakrivljeni, gaming monitorID: EK000835934
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 179,90 €
- Cijena
- 174,90 €
Dostavljamo već od 20.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
MSI MAG 27C6X
Vizualizirajte svoju pobjedu uz MSI MAG 27C6X gaming monitor. Opremljen Full HD (1920 x 1080) rezolucijom, brzinom osvježavanja do 250 Hz (OC) i 1 ms (MPRT) vremenom odziva, MAG 27C6X pruža konkurentsku prednost potrebnu za nadigravanje protivnika. Zahvaljujući Adaptive-Sync tehnologiji, monitor usklađuje brzinu osvježavanja s grafičkom karticom za iznimno glatko igranje. Uz napredne tehnologije ugrađene u MSI gaming monitore, osigurana je preciznost i brzina potrebna za kompetitivno igranje.
VA panel – Omogućuje 1 ms (MPRT) vrijeme odziva te optimizira boje i svjetlinu zaslona.
250 Hz (OC) brzina osvježavanja – Brža reakcija i iznimno glatki kadrovi.
1 ms (MPRT) vrijeme odziva – Uklanja trganje slike i zastajkivanje kadrova.
AI Vision – Otkriva detalje u tamnim dijelovima slike, povećava svjetlinu i zasićenost boja.
Adaptive-Sync – Igranje bez trzanja i prekida prikaza.
HDR Ready – Naglašava detalje kroz prilagodbu kontrasta i sjena.
Less Blue Light – Smanjuje emisiju plavo-ljubičastog spektra svjetla i umor očiju.
250 Hz (OC) brzina osvježavanja – Brža reakcija i iznimno glatki kadrovi.
1 ms (MPRT) vrijeme odziva – Uklanja trganje slike i zastajkivanje kadrova.
AI Vision – Otkriva detalje u tamnim dijelovima slike, povećava svjetlinu i zasićenost boja.
Adaptive-Sync – Igranje bez trzanja i prekida prikaza.
HDR Ready – Naglašava detalje kroz prilagodbu kontrasta i sjena.
Less Blue Light – Smanjuje emisiju plavo-ljubičastog spektra svjetla i umor očiju.
Tehničke specifikacije
| Veličina zaslona | 27" (68.58 cm) |
| Aktivna površina prikaza | 597.888 (H) x 336.312 (V) mm |
| Zakrivljenost | 1500R |
| Vrsta panela | VA |
| Rezolucija | 1920 x 1080 (FHD) |
| Razmak piksela (H x V) | 0.3114 (H) x 0.3114 (V) |
| Omjer stranica | 16:9 |
| Svjetlina | 250 nita (Tipično) |
| Kontrast | 3000:1 (Tipično) |
| DCR | 100000000:1 |
| Frekvencija signala | 53.28 KHz ~ 1080 KHz (H) / 48 ~ 250 Hz (V) |
| Aktivni raspon | 48 ~ 240 Hz |
| Brzina osvježavanja | 250 Hz (OC) |
| Vrijeme odziva | 1 ms (MPRT) |
| Tehnologija dinamičkog osvježavanja | Adaptive-Sync |
| HDR podrška | HDR Ready |
| Video priključci | 1x DisplayPort 1.2a 2x HDMI 2.0b (FHD do 240 Hz) |
| Audio priključci | 1x izlaz za slušalice |
| Kut gledanja | 178° (H) / 178° (V) |
| Adobe RGB / DCI-P3 / sRGB | 80% / 77% / 99% |
| Površinski premaz | Anti-glare |
| Broj boja | 1.07 milijardi (10-bit, 8-bit + FRC) |
| Bezokvirni dizajn | Da |
| Tip napajanja | Naponski kabel |
| Ulaz napajanja | 100 ~ 240V, 50/60Hz |
| Podešavanje nagiba | -5° ~ 20° |
| Kensington zaštita | Da |
| VESA | 100 x 100 mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 610.5 x 249.8 x 451.6 mm Bez postolja: 610.5 x 90.4 x 362.5 mm |
| Težina (neto / bruto) | 3.95 kg / 6.51 kg |
| Napomena | DisplayPort: 1920 x 1080 (do 250 Hz) HDMI 2.0: 1920 x 1080 (do 240 Hz) |
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | MSI |
| Namjena monitora | Gaming |
| Veličina zaslona | 27 " |
| Vrsta ekrana | Zakrivljeni |
| Tip rezolucije | Full HD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 240 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 250 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 1920 x 1080 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |