Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips Evnia 32M2N6800M, 31.5" 4K UHD IPS Mini LED, 144Hz, 1ms, 2x HDMI 2.1, 1x DisplayPort 1.4, USB, HAS, monitorID EK000830685
Philips Evnia 32M2N6800M, 31.5" 4K UHD IPS Mini LED, 144Hz, 1ms, 2x HDMI 2.1, 1x DisplayPort 1.4, USB, HAS, monitorID: EK000830685
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 584,77 €
- Cijena
- 539,90 €
Dostavljamo već od 30.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Philips |
| Namjena monitora | Gaming |
| Veličina zaslona | 31.5 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 700 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | Mini LED (1152 zona lokalnog zatamnjenja), DisplayHDR 1000, Adaptive-Sync, Smart Crosshair, Stark ShadowBoost, LowBlue Mode, Flicker-Free, Ambiglow, SmartErgoBase (HAS), USB hub (USB-B x1 / USB-A x3) |