Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Samsung 32" gaming monitor Odyssey G5 LS32CG552EUXEN, QHD, 165Hz, VA, zakrivljeniID EK000581156
Samsung 32" gaming monitor Odyssey G5 LS32CG552EUXEN, QHD, 165Hz, VA, zakrivljeniID: EK000581156
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 259,99 €
- Cijena
- 229,00 €
Samsung monitor Odyssey LS32CG552EUXEN, VA, QHD, 165Hz, 1ms, HDMI, DP, zakrivljeni
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Samsung monitor Odyssey LS32CG552EUXEN, VA, QHD, 165Hz, 1ms, HDMI, DP, zakrivljeni
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Samsung |
| Pivot | Ne |
| Namjena monitora | Gaming |
| Veličina zaslona | 32 " |
| Vrsta ekrana | Zakrivljeni |
| Tip rezolucije | QHD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 165 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 300 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 2560 x 1440 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| DVI | Ne |
| VGA | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | VESA 75 mm |