Xiaomi 34" gaming monitor G34WQi 2026, UWQHD, 180Hz, VA, zakrivljeniID EK000857770
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 359,90 €
Dostavljamo već od 08.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Xiaomi Curved Gaming Monitor G34WQi
UltraWide 34” gaming monitor s impresivnom WQHD rezolucijom, 1 ms GTG odzivom i vrhunskim prikazom boja za gaming i profesionalni rad.
Pogledaj specifikacije34”
Zakrivljeni UltraWide zaslon
3440 × 1440
WQHD rezolucija i 21:9 omjer
1 ms
GTG odziv za gaming
95% DCI-P3
Široki spektar boja
Gaming iskustvo nove generacije
Xiaomi G34WQi kombinira široki zakrivljeni panel, precizan prikaz boja i brz odziv za potpuno uranjanje u sadržaj.
UltraWide WQHD zaslon
34-inčni VA panel s rezolucijom 3440 × 1440 pruža iznimnu oštrinu slike i dodatni prostor za multitasking.
Moderan gaming dizajn
Minimalistički izgled i zakrivljeni zaslon omogućuju impresivnije i ugodnije iskustvo korištenja.
Profesionalna preciznost boja
100% sRGB i 95% DCI-P3 uz Delta E < 2 omogućuju vjeran prikaz boja za gaming, video i dizajn.
Tehničke specifikacije
Zaslon
- Veličina panela34"
- Rezolucija3440 × 1440
- Omjer stranica21:9
- Tip panelaVA
- Kut gledanja (H/V)178° / 178°
- Svjetlina400 nita
- Vrijeme odziva1 ms GTG
- HDRHDR10
- FreeSyncFreeSync Premium
Dizajn i povezivanje
- BojaCrna
- RGB osvjetljenjeStražnje RGB osvjetljenje
- Zakretanje-35° do 35°
- Nagib-5° do 21°
- Podesiva visinaPodržano
- VESA75 × 75
- DP 1.42×
- HDMI 2.02×
- AudioAudio Out + DC In
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Xiaomi |
| Namjena monitora | Gaming |
| Veličina zaslona | 34 " |
| Vrsta ekrana | Zakrivljeni |
| Tip rezolucije | UWQHD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 180 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 400 cd/m2 |
| Omjer slike | 21:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3440 x 1440 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| VGA | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 2 kom |
| Ostalo | Veličina zidnog nosača - 100 mm × 100 mm |