Cougar Ranger S Royal, gaming fotelja (CGR-RANGER S-RY)ID EK000621475
Cougar Ranger S Royal, gaming fotelja (CGR-RANGER S-RY)ID: EK000621475
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 279,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
RANGER
Savršena sofa za profesionalne igrače
Značajke
Podesivi dizajn
Niz postavki
fokusirano 115º
neutralno 125º
opušteno 157º
Tehnički Podaci
| Nosivost | 160 kg (352,73 lb) |
| Težina proizvoda | 35,8kg (71,7 lb) |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crno/Žuta |
| Brand | Cougar |
| Vrsta artikla | Gaming stolica |
| Tip proizvoda | Periferija |
| Nosivost stolice | Do 160 kg |