Brother inkjet multifunkcijski pisač DCP-T430W InkBenefit PlusID EK000837092
Brother inkjet multifunkcijski pisač DCP-T430W InkBenefit PlusID: EK000837092
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 239,90 €
Brother DCP-T430W YJ1 je višenamjenski inkjet pisač s funkcijama ispisa, kopiranja i skeniranja, namijenjen kućnim uredima i malim poslovnim prostorima. Dizajniran je za visoku isplativost i dugoro...
Saznaj više
Dostavljamo već od 03.04.2026
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Brother DCP-T430W YJ1 je višenamjenski inkjet pisač s funkcijama ispisa, kopiranja i skeniranja, namijenjen kućnim uredima i malim poslovnim prostorima. Dizajniran je za visoku isplativost i dugoročne uštede zahvaljujući sustavu ink-tank punjenja.
| Jamstvo | 1 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Brother |
| Tip proizvoda | Pisači |
| Vrijeme ispisa prve strane (s) | 6.2 |
| Ethernet ulaz | Ne |
| Masa | 6.3 kg |
| Širina | 390 mm |
| Visina | 149 mm |
| Dubina | 343 mm |
| WiFI ugrađen | Da |
| Tip skenera | Kontaktni senzor slike (CIS) |
| ADF | Ne |
| Tehnologija ispisa | Inkjet |
| RAM memorija | 128 GB |
| Brzina ispisa - color (str/min) | 9 str./min. |
| Brzina ispisa - C/B (str/min) | 16 str./min. |
| Zaslon | Da |
| Scan to Email | Da |
| Rezolucija ispisa (dpi) | 1200 x 6000 |
| Pretinac za izlaz (listova) | 50 Listova |
| Podržani formati za ispis | A4 |
| OS kompatibilnost | Windows, macOS |
| Model tinte | BTD100BK; BTD100C; BTD100M; BTD100Y |
| Mobilni ispis | Da |
| Maksimalni podržani format ispisa | A4 |
| Ladica za ulaz (listova) | 150 Listova |
| Fax | Ne |
| Duplex | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| AirPrint | Da |