Brother tintni pisač MFP MFCT930DW, InkBenefit PlusID EK000821548
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 379,90 €
Dostavljamo već od 03.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Brzina ispisa do 17 stranica u minuti (ISO/IEC 24734)
Automatski obostrani ispis; ulazna ladica za 150 listova papira
4,5 cm zaslon u boji
Brzo mrežno, 5 GHz bežično i USB povezivanje
Bočice tinte za ispis do 15.000 (2 x 7.500) crno-bijelih i 5.000 stranica u boji
5 godina jamstva uz web registraciju

Brzina ispisa do 17 stranica u minuti (ISO/IEC 24734)
Automatski obostrani ispis; ulazna ladica za 150 listova papira
4,5 cm zaslon u boji
Brzo mrežno, 5 GHz bežično i USB povezivanje
Bočice tinte za ispis do 15.000 (2 x 7.500) crno-bijelih i 5.000 stranica u boji
5 godina jamstva uz web registraciju
Ispisujte više za manje novca i smanjite troškove ispisa u boji uz bočice tinte izuzetno velikog kapaciteta i rezervoare koji se lako pune. Bez obzira radite li u kućnom uredu, dnevnoj sobi ili kuhinji, uživajte u jednostavnom povezivanju i brzom, bezbrižnom ispisu uz tintni višenamjenski uređaj s rezervoarima MFC-T930DW. Ispisujte izravno s ili skenirajte u putem računala, mobilne aplikacije i USB-a. Uživajte u besprijekornom rukovanju papirom s višenamjenskom ladicom za 80 listova i automatskim ulagačem dokumenata (ADF) za 20 listova.
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Brother |
| Tip proizvoda | Pisači |
| Vrijeme ispisa prve strane (s) | 6.5 |
| Ethernet ulaz | Da |
| Masa | 10 kg |
| Širina | 435 mm |
| Visina | 180 mm |
| Dubina | 418 mm |
| Mjesečni ciklus [str.] | 1000 |
| WiFI ugrađen | Da |
| ADF | Da |
| Brzina kopiranja - boja (str/min) | 7 str./min. |
| Brzina ispisa - color (str/min) | 17 str./min. |
| Brzina ispisa - C/B (str/min) | 5.5 str./min. |
| Brzina kopiranja - C/B (str/min) | 17 str./min. |
| Scan to Email | Ne |
| Rezolucija skeniranja - fizička (dpi) | 19200 x 19200 |
| Rezolucija ispisa (dpi) | 1200 x 6000 |
| Rezolucija kopiranja (dpi) | 1200 x 2400 |
| Pretinac za izlaz (listova) | 50 Listova |
| Podržani formati za ispis | A4, LTR, EXE, A5, A6, Photo (10 x 15 cm), Indeksna kartica (13 x 20 cm), Photo-2L (13 x 18 cm), Omotnica C5, Omotnica DL, Monarch, LGL, Folio, Mexico Legal, India Legal |
| OS kompatibilnost | Windows (Windows 11), Macintosh (AirPrint skeniranje), ChromeOS |
| Model tinte | Crna BTD100BK (do 7500 stranica), BTD100C (do 5000 stranica), BTD100CLVAL (do 5000 stranica), BTD100M (do 5000 stranica) |
| Mobilni ispis | Da |
| Maksimalni podržani format ispisa | A4 |
| Ladica za ulaz (listova) | 150 Listova |
| Ispis na CD/DVD | Ne |
| Fax | Da |
| Duplex | Da |
| Čitač kartica | Ne |
| AirPrint | Da |