Canon pisač sa baterijom Maxify BX110ID EK000782981
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 499,90 €
- Cijena
- 479,90 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Prijenosni pisači
Canon MAXIFY BX110 s baterijom
Ponesite posao na put. Zahvaljujući punjivoj bateriji, upravljanjem s pametnim telefonom i različitom bežičnom povezivanju lako možete ostvariti profesionalne rezultate kamo god vas posao odve.
Ispisivanje izvan lokacije
Gradilišta s velikom količinom posla i inženjerskim radovima izvan baze imaju mogućnost lakog ispisivanja važnih crteža, dozvola i dijagrama.
Ispisivanje u vozilu
Ispisivanje u zaustavljenom vozilu prednost je na granici ili skladištu jer omogućuje neometan tijek poslovanja.
Sigurno ispisujte dok ste u pokretu
Sigurno ispisujte iz zaustavljenog vozila kako biste brzo i lako isporučili ispisane dokumente na licu mjesta.
IDEALAN ZA MOBILNI RADNI PROCES
Mobilno tintno ispisivanje nikada nije bilo jednostavnije. Kamo god vas posao odvede, MAXIFY BX110 će se uklopiti.
Ključne tehničke specifikacije
| Broj modela | MAXIFY BX110 s baterijom |
|---|---|
| Razlučivost ispisa | Do 4800 x 1200 dpi |
| Tehnologija ispisivanja | 2 spremnika s tintom: crna (pigmentna crna) i u boji (BK, C, M, Y) Tintna ispisna glava FINE Sustav ChromaLife100 |
| Brzina crno-bijelog ispisa | Pribl. 9,0 ipm |
| Brzina ispisa u boji | Pribl. 5,5 ipm |
| Brzina ispisa fotografija | Fotografija bez obruba 10 x 15 cm: pribl. 53 sekunde |
| Ispis bez margina | Da (A4, LTR, 4" x 6", 5" x 7", 7" x 10", 8" x 10", veličine kartice (91 x 55 mm), kvadratni (5" x 5", 3,5" x 3,5")) |
| Obostrano ispisivanje | Ručno |
| Standardni spremnici s tintom | PGI-35 Crna CLI-36 U boji |
| Učinak spremnika (obični papir) | A4 dokument u boji Pigmentna crna PGI-35: 200 stranica U boji CLI-36: 260 stranica |
| Učinak spremnika (fotografije) | Fotografija formata 10 x 15 cm U boji CLI-36: 102 fotografije |
| Podržani tipovi papira | Obični papir (64 g/m² – 105 g/m²), Canon Oce Red Label Paper (WOP111), Canon Oce Office Colour Paper (SAT213), Canon High Resolution Paper (HR-101N), Canon Plus Glossy II (PP-201), Canon "Everyday Use" (GP-501), Canon Matte (MP-101), Canon mat za obostrano ispisivanje (MP-101D), omotnice, čestitke (Avery, RedRiverPaper), odvojive foto-naljepnice (RP-101), magnetski fotopapir (MG-101) |
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | Stražnji odlagač: maks. 50 listova (obični papir) |
| Formati papira | Stražnji odlagač: A4, A5, B5, LTR, LGL, omotnice (DL, COM10), kvadratni (5" x 5", 3,5" x 3,5"), veličina kartice (91 x 55 mm), 4" x 6", 5" x 7", 7" x 10", 8" x 10" [Prilagođeni format] širina 55 – 215,9 mm, duljina 89 – 676 mm |
| Gramatura papira | Stražnji odlagač: obični papir 64 – 105 g/m² Posebni papir Canon: maks. gramatura pribl. 275 g/m² (Sjajni fotopapir Plus II PP-201) |
| Vrsta i veličina zaslona | OLED zaslon (crno-bijeli) od 1,44" / 3,6 cm |
| Bežična LAN veza | Protokoli: SNMP / HTTP / TCP / IP (IPv4/IPv6) TLS 1.3/1.2/1.1/1.0 Standardi: IEEE802.11n / g / b / a / ac Frekvencijski pojas: 2,4 GHz / 5 GHz Domet: 50 m (u zatvorenom prostoru, ovisno o uvjetima) Sigurnost: WPA-PSK(AES), WPA2-PSK(AES), WPA3-SAE(AES), WPA-EAP(AES)*, WPA2-EAP(AES)*, WPA3-EAP(AES)* * IEEE802.1X (EAP-TLS/EAP-TTLS/PEAP) |
| Sučelje | Hi-Speed USB (USB tipa C) |
| Aplikacije za mobilne uređaje | Canon PRINT, Easy PhotoPrint Editor |
| Značajke pisača | Cloud Link (samo ispisivanje), Apple AirPrint, Canon Print Service (Android), Mopria (Android), bežična izravna veza 2,4 GHz i 5 GHz, Amazon Alexa™ podrška |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Canon |
| Tip proizvoda | Pisači |
| Vrijeme ispisa prve strane (s) | 0 |
| Ethernet ulaz | Ne |
| Masa | 2.3 kg |
| Širina | 322 mm |
| Visina | 66 mm |
| Dubina | 210 mm |
| Mjesečni ciklus [str.] | 0 |
| WiFI ugrađen | Da |
| ADF | Ne |
| Tehnologija ispisa | Inkjet |
| Brzina ispisa - color (str/min) | 5.5 str./min. |
| Brzina ispisa - C/B (str/min) | 9 str./min. |
| Brzina kopiranja - C/B (str/min) | 0 str./min. |
| Zaslon | Da |
| Scan to Email | Ne |
| Rezolucija ispisa (dpi) | 4800 x 1200 |
| Podržani formati za ispis | A4, A5, B5, LTR, LGL, 4 x 6, 5 x 7, 7 x 10, 8 x 10, kvadratni (5 x 5, 3.5 x 3.5), veličina kartice (91 x 55 mm), omotnice (DL, COM10); [Prilagođeni formati] širina 55 – 215.9 mm, duljina 89 – 676 mm |
| OS kompatibilnost | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1; Windows Server 2008 R2 SP1 ~ 2025; macOS 11.7.6 ~ macOS 15; Mobilni operativni sustavi - iOS®, iPadOS, Android™, Chrome OS |
| Model tinte | PGI-35 (crna), CLI-36 (boja) |
| Mobilni ispis | Da |
| Maksimalni podržani format ispisa | A4 |
| Ladica za ulaz (listova) | 50 Listova |
| Ispis na CD/DVD | Ne |
| Fax | Ne |
| Duplex | Da (ručni) |
| Čitač kartica | Ne |
| AirPrint | Da |