Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Brother color laser pisač HL-L8260CDWID EK000615825
Brother color laser pisač HL-L8260CDWID: EK000615825
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 462,45 €
Laserski pisač u boji, ispis do 31 str/min, Duplex, Hi-speed USB 2.0 ,WiFI, Mreža, kapacitet do 300 str, Jamstvo 2+1god, Potrošni: TN421BK (3000 str) TN421C/M/Y (1800 str)TN423BK/C/M/Y
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Laserski pisač u boji, ispis do 31 str/min, Duplex, Hi-speed USB 2.0 ,WiFI, Mreža, kapacitet do 300 str, Jamstvo 2+1god, Potrošni: TN421BK (3000 str) TN421C/M/Y (1800 str)TN423BK/C/M/Y
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | Brother |
| Tip proizvoda | Pisači |
| Vrijeme ispisa prve strane (s) | 2 |
| Masa | 21.8 kg |
| Širina | 410 mm |
| Visina | 313 mm |
| Dubina | 486 mm |
| Mjesečni ciklus [str.] | 3000 |
| WiFI ugrađen | Da |
| Tehnologija ispisa | Laserska |
| Brzina ispisa - color (str/min) | 31 str./min. |
| Brzina ispisa - C/B (str/min) | 31 str./min. |
| Zaslon | Da |
| Rezolucija ispisa (dpi) | 2400 x 600 |
| Pretinac za izlaz (listova) | 150 Listova |
| Podržani formati za ispis | A4, A6, A5, Executive, Legal, Folio, Mexico Legal, Letter |
| OS kompatibilnost | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows® Server 2016, 2012, 2012R2 i 2008R2, Windows® Server 2008 (32/64- bitne edicije)* (Windows® Server podupire samo mrežno ispisivanje), macOS v10.10.5, v10.11.x, v10.12 ili više,Linux CUPS, LPD/LPRng (x86/x64 okruženje) |
| Mobilni ispis | Da |
| Maksimalni podržani format ispisa | A4 |
| Ladica za ulaz (listova) | 250 Listova |
| Duplex | Da |
| Čitač kartica | Da |
| AirPrint | Da |