Canon multifunkcijski pisač laser i-SENSYS MF463dw IIID EK000850848
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 599,90 €
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Višenamjenski crno-bijeli pisači
Canon i-SENSYS MF463dw II
Kompaktan i brz višenamjenski crno-bijeli pisač dizajniran za svakodnevne potrebe ispisivanja, kopiranja i skeniranja u uredskom okruženju.
40 ppm
Brzina ispisa (A4)
1200 × 1200 dpi
Kvaliteta ispisa
Wi-Fi
Mrežna povezivost
900 listova
Maks. kapacitet papira
Pouzdan rad i visoka produktivnost
Canon i-SENSYS MF463dw II omogućuje brzo i učinkovito upravljanje dokumentima zahvaljujući velikim brzinama ispisa i naprednim mogućnostima skeniranja. Integrirane sigurnosne značajke štite osjetljive podatke, dok povezivanje s cloud servisima i mobilnim uređajima olakšava svakodnevni rad. Idealan je za uredska okruženja koja zahtijevaju pouzdan i fleksibilan uređaj.
Ključne tehničke specifikacije
| Tip uređaja | Crno-bijeli laserski „sve u jednom” uređaj |
|---|---|
| Funkcije | Ispisivanje, kopiranje, skeniranje |
| Brzina ispisivanja | Jednostrano: do 40 ppm (A4) Obostrano: do 33,6 ipm (A4) |
| Razlučivost ispisivanja | Do 1200 x 1200 dpi |
| Vrijeme do prvog ispisa | Pribl. 5 s ili manje |
| Ulazni kapacitet papira | Do 900 listova |
| Povezivost | USB, LAN, Wi-Fi |
| Sigurnost | Zaštićeno ispisivanje, TLS, IPSec |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | Canon |
| Tip proizvoda | Pisači |
| Model tonera | 070; 070H |
| Tip laserskog pisača | Multifunkcijski mono laser |
| Vrijeme ispisa prve strane (s) | 5 |
| Ethernet ulaz | Da |
| Masa | 16.3 kg |
| Širina | 420 mm |
| Visina | 375 mm |
| Dubina | 460 mm |
| Mjesečni ciklus [str.] | 80000 |
| WiFI ugrađen | Da |
| Tip skenera | flatbed |
| ADF | Da |
| Tehnologija ispisa | Mono laser |
| Brzina kopiranja - boja (str/min) | 0 str./min. |
| Brzina ispisa - color (str/min) | 0 str./min. |
| Brzina ispisa - C/B (str/min) | 40 str./min. |
| Brzina kopiranja - C/B (str/min) | 40 str./min. |
| Zaslon | Da |
| Scan to Email | Da |
| Rezolucija skeniranja - fizička (dpi) | 600 x 600 |
| Rezolucija ispisa (dpi) | 1200 x 1200 |
| Rezolucija kopiranja (dpi) | 600 x 600 |
| Pretinac za izlaz (listova) | 150 Listova |
| Podržani formati za ispis | Kaseta (standardna i opcionalna): A4, A5, A5 (vodoravno), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, prilagođeni formati: min. 105 x 148 mm Maks. 216 x 355,6 mm. Višenamjenski odlagač: A4, A5, A5 (vodoravno), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, indeksne kartice, omotnice (COM10, Monarch, C5, DL), prilagođeni formati: min. 76,2 x 127 mm Maks. 216 x 355,6 mm. ADF: A4, A5, A6, B5, Legal, Letter, Statement, prilagođeni formati: min. 48 x 85 mm Maks. 216 x 355,6 mm |
| OS kompatibilnost | Windows 11 / Windows 10 / Server 2025 / Server 2022 / Server 2019 / Server 2016; Mac OS X verzija 10.15 i novija; Linux |
| Mobilni ispis | Da |
| Maksimalni podržani format ispisa | A4 |
| Ladica za ulaz (listova) | 250 Listova |
| Emulacija | UFRII, PCL 5e1, PCL6, Adobe® PostScript2 |
| Fax | Ne |
| Duplex | Da |
| Čitač kartica | Ne |
| AirPrint | Da |