Canon multifunkcijski pisač laser i-SENSYS MF664cdwID EK000850845
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 439,90 €
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Višenamjenski pisači u boji
Canon i-SENSYS MF664Cdw
Kompaktan i brz A4 višenamjenski pisač u boji koji omogućuje pouzdano ispisivanje, kopiranje i skeniranje za svakodnevne poslovne potrebe.
25 ppm
Brzina ispisa (A4)
3 u 1
Ispis, kopiranje, skeniranje
1200 × 1200 dpi
Kvaliteta ispisa
Wi-Fi
Bežično povezivanje
Učinkovit ispis u boji za ured
Canon i-SENSYS MF664Cdw pruža visoku kvalitetu ispisa u boji uz kompaktan dizajn i jednostavno upravljanje. Podrška za mobilno i cloud ispisivanje omogućuje fleksibilan rad, dok automatsko obostrano ispisivanje i brze performanse povećavaju produktivnost u svakodnevnom poslovanju.
Ključne tehničke specifikacije
| Tip uređaja | Laserski višenamjenski pisač u boji |
|---|---|
| Funkcije | Ispisivanje, kopiranje, skeniranje |
| Brzina ispisivanja | Jednostrano: do 25 ppm (A4) Obostrano: do 15 ipm (A4) |
| Razlučivost ispisivanja | Do 1200 x 1200 dpi |
| Vrijeme do prvog ispisa | U boji: pribl. 10,93 s ili manje Crno-bijelo: pribl. 10,90 s ili manje |
| Ulazni kapacitet papira | Do 251 list |
| Povezivost | USB, LAN, Wi-Fi |
| Sigurnost | Sigurnosni ispis, TLS, IPSec |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | Canon |
| Tip proizvoda | Pisači |
| Model tonera | 075; 075H |
| Tip laserskog pisača | Multifunkcijski color laser |
| Vrijeme ispisa prve strane (s) | 5 |
| Ethernet ulaz | Da |
| Masa | 20.8 kg |
| Širina | 425 mm |
| Visina | 397 mm |
| Dubina | 461 mm |
| Mjesečni ciklus [str.] | 30000 |
| WiFI ugrađen | Da |
| Tip skenera | flatbed |
| ADF | Da |
| Tehnologija ispisa | Color laser |
| Brzina kopiranja - boja (str/min) | 25 str./min. |
| Brzina ispisa - color (str/min) | 25 str./min. |
| Brzina ispisa - C/B (str/min) | 25 str./min. |
| Brzina kopiranja - C/B (str/min) | 25 str./min. |
| Zaslon | Da |
| Scan to Email | Da |
| Rezolucija ispisa (dpi) | 1200 x 1200 |
| Pretinac za izlaz (listova) | 100 Listova |
| Podržani formati za ispis | A4 |
| OS kompatibilnost | Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 7 / Server 2016 / Server 2012R2 / Server 2012 / Server 2008R2 / Server 2008; Mac OS X verzije 10.9.5 i novije / Mac OS 10.14 i novije; Linux |
| Mobilni ispis | Da |
| Maksimalni podržani format ispisa | A4 |
| Ladica za ulaz (listova) | 250 Listova |
| Emulacija | UFRII |
| Fax | Ne |
| Duplex | Da |
| Čitač kartica | Ne |
| AirPrint | Da |