Canon multifunkcijski pisač laser i-SENSYS MF754Cdw IIID EK000850842
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 579,90 €
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Višenamjenski pisači u boji
Canon i-SENSYS MF754Cdw II
Brz i pouzdan A4 višenamjenski pisač u boji koji omogućuje učinkovite procese ispisivanja, kopiranja, skeniranja i faksiranja u modernim uredima.
33 ppm
Brzina ispisa (A4)
4 u 1
Ispis, kopiranje, skeniranje, faks
1200 × 1200 dpi
Kvaliteta ispisa
850 listova
Kapacitet papira
Brz i učinkovit rad u boji
Canon i-SENSYS MF754Cdw II pruža visoku razinu produktivnosti zahvaljujući brzim performansama i automatskom obostranom ispisivanju. Podrška za cloud servise i mobilno ispisivanje omogućuje fleksibilan rad, dok napredne sigurnosne značajke štite dokumente i mrežu. Idealan je za manje urede koji traže pouzdan i svestran uređaj.
Ključne tehničke specifikacije
| Tip uređaja | Višenamjenski laserski pisač u boji |
|---|---|
| Funkcije | Ispisivanje, kopiranje, skeniranje i faksiranje |
| Brzina ispisivanja | Jednostrano: do 33 ppm (A4) Obostrano: do 29,5 ipm (A4) |
| Razlučivost ispisivanja | Do 1200 x 1200 dpi |
| Vrijeme do prvog ispisa | U boji: pribl. 8,38 s ili manje Crno-bijelo: pribl. 8,16 s ili manje |
| Ulazni kapacitet papira | Do 850 listova |
| Povezivost | USB, LAN, Wi-Fi |
| Sigurnost | Sigurnosni ispis, TLS, IPSec |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | Canon |
| Tip proizvoda | Pisači |
| Model tonera | 069; 069H |
| Tip laserskog pisača | Multifunkcijski color laser |
| Vrijeme ispisa prve strane (s) | 8.3 |
| Ethernet ulaz | Da |
| Masa | 23.6 kg |
| Širina | 425 mm |
| Visina | 430 mm |
| Dubina | 461 mm |
| Mjesečni ciklus [str.] | 50000 |
| WiFI ugrađen | Da |
| Tip skenera | flatbed |
| ADF | Da |
| Tehnologija ispisa | Color laser |
| Brzina kopiranja - boja (str/min) | 33 str./min. |
| Brzina ispisa - color (str/min) | 33 str./min. |
| Brzina ispisa - C/B (str/min) | 33 str./min. |
| Brzina kopiranja - C/B (str/min) | 33 str./min. |
| Zaslon | Da |
| Scan to Email | Da |
| Rezolucija skeniranja - fizička (dpi) | 600 x 600 |
| Rezolucija ispisa (dpi) | 1200 x 1200 |
| Rezolucija kopiranja (dpi) | 600 x 600 |
| Pretinac za izlaz (listova) | 150 Listova |
| Podržani formati za ispis | Kaseta (standardna): A4, A5, A5 (vodoravno), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, dopisnice, omotnice (COM10, DL, C5, Monarch), prilagođeni formati: min. 98 x 148 mm Maks. 216 x 356 mm. Višenamjenski odlagač: A4, A5, A5 (vodoravno), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, dopisnice, indeksne kartice, omotnice (COM10, DL, C5, Monarch), prilagođeni formati: min. 76 x 127 mm Maks. 216 x 356 mm. Kaseta (opcionalna): A4, A5, A5 (vodoravno), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, dopisnice, prilagođeni formati: min. 100 x 148 mm Maks. 216 x 356 mm. ADF: A4, A5, A6, B5, Legal, Letter, Statement, prilagođeni formati: min. 48 x 85 mm Maks. 216 x 355,6 mm |
| OS kompatibilnost | Windows 11 / Windows 10 / Server 2025 / Server 2022 / Server 2019 / Server 2016; Mac OS X verzija 10.15 i novija; Linux |
| Mobilni ispis | Da |
| Maksimalni podržani format ispisa | A4 |
| Ladica za ulaz (listova) | 250 Listova |
| Emulacija | UFRII, PCL 5c1, PCL6, Adobe® PostScript2 |
| Fax | Da |
| Duplex | Da |
| Čitač kartica | Ne |
| AirPrint | Da |