Canon pisač laser i-SENSYS LBP246dw IIID EK000850847
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 319,90 €
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Jednofunkcijski crno-bijeli pisači
Canon i-SENSYS LBP246dw II
Jednofunkcijski crno-bijeli pisač s velikim brzinama ispisivanja i intuitivnim korištenjem, idealan za zahtjevnije poslovne zadatke.
40 ppm
Brzina ispisivanja (A4)
1200 × 1200 dpi
Kvaliteta ispisa
WPA3-SAE
Napredna sigurnost
900 listova
Maks. kapacitet papira
Brz i pouzdan ispis za zahtjevne zadatke
Povećajte učinkovitost rada uz pisač koji omogućuje vrlo brzi ispis i minimalno vrijeme čekanja na prvi dokument. Intuitivno sučelje olakšava svakodnevno korištenje, dok napredne sigurnosne funkcije štite osjetljive podatke i mrežu. Idealan izbor za uredska okruženja s većim opterećenjem ispisa.
Ključne tehničke specifikacije
| Tip uređaja | Crno-bijeli laserski pisač |
|---|---|
| Brzina ispisivanja | Jednostrano: do 40 ppm (A4) Obostrano: do 33,6 ipm (A4) |
| Razlučivost ispisivanja | Do 1200 x 1200 dpi |
| Vrijeme do prvog ispisa | Pribl. 5 s ili manje |
| Ulazni kapacitet papira | Do 900 listova |
| Povezivost | USB, LAN, Wi-Fi |
| Sigurnost | TLS1.3, IPSec, WPA3-SAE |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | Canon |
| Tip proizvoda | Pisači |
| Model tonera | 070; 070H |
| Tip laserskog pisača | Mono laser |
| Vrijeme ispisa prve strane (s) | 5 |
| Ethernet ulaz | Da |
| Masa | 9.5 kg |
| Širina | 399 mm |
| Visina | 249 mm |
| Dubina | 373 mm |
| Mjesečni ciklus [str.] | 80000 |
| WiFI ugrađen | Da |
| ADF | Ne |
| Tehnologija ispisa | Mono laser |
| Brzina ispisa - C/B (str/min) | 40 str./min. |
| Zaslon | Da |
| Scan to Email | Ne |
| Rezolucija ispisa (dpi) | 1200 x 1200 |
| Pretinac za izlaz (listova) | 150 Listova |
| Podržani formati za ispis | Kaseta (standardna i opcionalna): A4, A5, A5 (vodoravno), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, prilagođeni formati: min. 105 x 148 mm Maks. 216 x 355,6 mm. Višenamjenski odlagač: A4, A5, A5 (vodoravno), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, indeksne kartice, omotnice (COM10, Monarch, C5, DL), prilagođeni formati: min. 76,2 x 127 mm Maks. 216 x 355,6 mm. |
| OS kompatibilnost | Windows 11 / Windows 10 / Server 2025 / Server 2022 / Server 2019 / Server 2016; Mac OS X verzija 10.15 i novija; Linux |
| Mobilni ispis | Da |
| Maksimalni podržani format ispisa | A4 |
| Ladica za ulaz (listova) | 900 Listova |
| Emulacija | UFRII, PCL 5e1, PCL6, Adobe® PostScript3 |
| Fax | Ne |
| Duplex | Da |
| Čitač kartica | Ne |
| AirPrint | Da |