Canon pisač laser i-SENSYS LBP646CdwID EK000850843
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 319,90 €
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Jednofunkcijski pisač u boji
Canon i-SENSYS LBP646Cdw
Kompaktan i brz A4 pisač u boji, dizajniran za pouzdan ispis i svakodnevne poslovne potrebe.
25 ppm
Brzina ispisa (A4)
1200 × 1200 dpi
Kvaliteta ispisa
Wi-Fi
Bežično povezivanje
251 list
Kapacitet papira
Kvalitetan ispis u boji za svaki ured
Ostvarite visoku kvalitetu ispisa zahvaljujući tonerima sa širokim rasponom boja. Pisač omogućuje svijetle i živopisne ispise uz preciznu reprodukciju svijetlih i tamnih tonova. Idealan je za poslovne korisnike koji trebaju pouzdan i brz ispis u boji uz jednostavno korištenje.
Ključne tehničke specifikacije
| Tip uređaja | Laserski pisač u boji |
|---|---|
| Brzina ispisivanja | Jednostrano: do 25 ppm (A4) Obostrano: do 15 ipm (A4) |
| Razlučivost ispisivanja | Do 1200 x 1200 dpi |
| Vrijeme do prvog ispisa | U boji: pribl. 10,57 s ili manje Crno-bijelo: pribl. 10,52 s ili manje |
| Ulazni kapacitet papira | Do 251 list |
| Povezivost | USB, LAN, Wi-Fi |
| Napredne značajke | Sigurnosni ispis, AirPrint, Mopria |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | Canon |
| Tip proizvoda | Pisači |
| Model tonera | 075;075H |
| Tip laserskog pisača | Color laser |
| Vrijeme ispisa prve strane (s) | 10.5 |
| Ethernet ulaz | Da |
| Masa | 14.5 kg |
| Širina | 425 mm |
| Visina | 265 mm |
| Dubina | 418 mm |
| Mjesečni ciklus [str.] | 30000 |
| WiFI ugrađen | Da |
| ADF | Ne |
| Tehnologija ispisa | Color laser |
| Brzina ispisa - color (str/min) | 25 str./min. |
| Brzina ispisa - C/B (str/min) | 25 str./min. |
| Zaslon | Da |
| Scan to Email | Ne |
| Rezolucija ispisa (dpi) | 1200 x 1200 |
| Pretinac za izlaz (listova) | 100 Listova |
| Podržani formati za ispis | Kaseta: A4, A5, A5 (vodoravno), B5, A6, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, dopisnice, indeksne kartice, omotnice (COM10, DL, C5, Monarch), prilagođeni formati: min. 76.2 x 127 mm Maks. 216.0 x 355.6 mm. Višenamjenski odlagač: A4, A5, A5 (vodoravno), B5, A6, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, dopisnice, indeksne kartice, omotnice (COM10, DL, C5, Monarch), prilagođeni formati: min. 76.2 x 127 mm Maks. 216.0 x 355.6 mm. |
| OS kompatibilnost | Windows 11 / Windows 10 / Server 2025 / Server 2022 / Server 2019 / Server 2016; Mac OS X verzija 10.15 i novija; Linux |
| Mobilni ispis | Da |
| Maksimalni podržani format ispisa | A4 |
| Ladica za ulaz (listova) | 250 Listova |
| Emulacija | UFRII |
| Fax | Ne |
| Duplex | Da (automatski) |
| Čitač kartica | Ne |
| AirPrint | Da |