Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
LC-Power Cosmo Cool LC-CC-120 RGB, 12V, hladnjakID EK000408827
LC-Power Cosmo Cool LC-CC-120 RGB, 12V, hladnjakID: EK000408827
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 26,59 €
LC-Power Cosmo Cool LC-CC-120 RGB, 12V, hladnjak Kratke tehničke specifikacije: CPU hladnjak s toplinskom cijevi od bakra/alumimnija za Intel i AMD sockete ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
LC-Power Cosmo Cool LC-CC-120 RGB, 12V, hladnjak
Kratke tehničke specifikacije:
CPU hladnjak s toplinskom cijevi od bakra/alumimnija za Intel i AMD sockete
TDP: 180W
Kompatibilan sa:
Intel LGA 775/1150/1151/1155/1156/1200/1366/2011/2011-3/2066
AMD FM1 / FM2 / AM2 / AM2 + /AM3 / AM3 + / AM4
Protok zraka 58 CFM
| Tip proizvoda | Hladnjaci za procesore |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | LC-Power |
| Promjer ventilatora | 120 mm |
| Socket | ntel Socket 1200, 1151, 1150, 1155, 1156, 1366, 2011, 2011-3, 2066, AMD Socket, AM4, FM2+, FM2, FM1, AM3+, AM3, AM2+, AM2, TR4 |
| Masa | 583 g |
| Razina buke (dB) | 13.2 dB |
| Brzina ventilatora (RPM) | 800- 1800 |
| Materijal hladnjaka | Aluminij + bakar |
| 0 | 75 mm |
| 0 | 125 mm |
| Širina | 152 mm |
| Vrsta hlađenja | Zračno |
| Boja osvjetljenja | rgb |