Grafička kartica Gigabyte, nVidia GeForce RTX 4060 Ti Windforce OC 8GB GDDR6, PCIe 4.0, 2x DisplayPort, 2x HDMIID EK000562741
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 428,66 €
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
GeForce RTX 4060 TI WINDFORCE 8G
GLAVNE ZNAČAJKE
- Pokreće ga NVIDIA DLSS 3, ultra-učinkoviti luk Ada Lovelace i potpuno praćenje zraka
- Tenzorske jezgre 4. generacije: Do 4x performanse uz DLSS 3 u usporedbi s brutalnim renderiranjem
- RT jezgre 3. generacije: Do 2X performanse praćenja zraka
- Pokreće ga GeForce RTX™ 4060 Ti (8GB)
- Integrirano s 8GB GDDR6 128-bitnim memorijskim sučeljem
- Sustav hlađenja WINDFORCE
- Zaštitna stražnja ploča

Pokreće GeForce RTX 40 Series i DLSS 3
Novi multiprocesori za strujanje: Do 2x performanse i energetska učinkovitost
Tenzorske jezgre četvrte generacije: Do 4x performanse uz DLSS 3 naspram brute-force renderiranja
RT jezgre treće generacije: Izvedba praćenja zraka do 2x

WINDFORCE SUSTAV HLAĐENJA
Sustav hlađenja WINDFORCE ima dva ventilatora s jedinstvenim lopaticama od 90 mm, naizmjenično se okreću, 3 kompozitne bakrene toplinske cijevi koje izravno dodiruju GPU, 3D aktivne ventilatore i hlađenje zaslona, što zajedno osigurava visokoučinkovitu disipaciju topline.

HLAĐENJE EKRANA
Produženi hladnjak omogućuje prolaz zraka, osiguravajući bolju disipaciju topline.

HEAT PIPES DIRECT TOUCH
Oblik toplinske cijevi od čistog bakra povećava područje izravnog kontakta s GPU-om. Toplinska cijev također pokriva VRAM kroz kontakt s metalnom pločom kako bi se osiguralo pravilno hlađenje.

ZAŠTITNA STRAŽNJA PLOČA
Stražnja ploča ne samo da daje estetski oblik, već također poboljšava strukturu grafičke kartice kako bi pružila potpunu zaštitu.

| Tip proizvoda | Grafičke kartice |
| Jamstvo | 3 god |
| Brand | Gigabyte |
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Model grafičkog čipa | GeForce RTX 4060 Ti |
| Takt jezgre [MHz] | 2550 MHz |
| Količina memorije [GB] | 8 GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Takt memorije grafičke kartice | 0 MHz |
| Sučelje | PCIe 4.0 |
| Tip hlađenja | Aktivno |
| Broj ventilatora | 2 |
| HDMI | Da |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |