Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hladnjak za procesor Arctic Freezer 8A, AMD AM4/AM5, 100mm, ACFRE00161AID EK000847824
Hladnjak za procesor Arctic Freezer 8A, AMD AM4/AM5, 100mm, ACFRE00161AID: EK000847824
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 16,80 €
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Arctic Freezer 8A
Kompaktni CPU hladnjak za AMD
Učinkovito i kompaktno rješenje za hlađenje AMD procesora, idealno za manje konfiguracije uz pouzdan rad i tihi rad ventilatora.
Kompatibilnost
| AMD | AM5, AM4 |
|---|
Specifikacije hladnjaka
| Toplinske cijevi | 2x Ø 6 mm bakrene, Direct Touch |
|---|---|
| Hladnjak | 46x 0.4 mm aluminijskih lamela |
Specifikacije ventilatora
| Općenito | 1x P10 PWM (100 x 100 x 25 mm) |
|---|---|
| Brzina | 200–2300 rpm, PWM kontrola (0 rpm ispod 5 % PWM) |
| Ležaj | Fluid Dynamic Bearing |
| Struja | Napon | 0.13 A | 12 V DC |
| Konektor | 4-pinski ventilatorski priključak |
| Tip proizvoda | Ventilator |
| Jamstvo | 5 god |
| Brand | Arctic Cooling |
| Dimenzije | Ostalo mm |
| Konektor | 4-pin |
| Brzina ventilatora (RPM) | 2300 |
| Boja osvjetljenja | Ne |