Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
LC-Power Cosmo Cool LC-CC-120 RGB, 12V, hladnjakID EK000408827
LC-Power Cosmo Cool LC-CC-120 RGB, 12V, hladnjakID: EK000408827
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 29,40 €
LC-Power Cosmo Cool LC-CC-120 RGB, 12V, hladnjak Kratke tehničke specifikacije: CPU hladnjak s toplinskom cijevi od bakra/alumimnija za Intel i AMD sockete ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
LC-Power Cosmo Cool LC-CC-120 RGB, 12V, hladnjak
Kratke tehničke specifikacije:
CPU hladnjak s toplinskom cijevi od bakra/alumimnija za Intel i AMD sockete
TDP: 180W
Kompatibilan sa:
Intel LGA 775/1150/1151/1155/1156/1200/1366/2011/2011-3/2066
AMD FM1 / FM2 / AM2 / AM2 + /AM3 / AM3 + / AM4
Protok zraka 58 CFM
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | LC-Power |
| Promjer ventilatora | 120 mm |
| Socket | ntel Socket 1200, 1151, 1150, 1155, 1156, 1366, 2011, 2011-3, 2066, AMD Socket, AM4, FM2+, FM2, FM1, AM3+, AM3, AM2+, AM2, TR4 |
| Masa | 583 g |
| Razina buke (dB) | 13.2 dB |
| Brzina ventilatora (RPM) | 800- 1800 |
| Materijal hladnjaka | Aluminij + bakar |
| 0 | 75 mm |
| 0 | 125 mm |
| Širina | 152 mm |
| Vrsta hlađenja | Zračno |
| Boja osvjetljenja | rgb |