Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Memorija ADATA 16GB DDR5 5600MHz, SO-DIMMID EK000830605
Memorija ADATA 16GB DDR5 5600MHz, SO-DIMMID: EK000830605
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 254,62 €
ADATA – DDR5 5600 SO-DIMM Tehničke specifikacije memorijskog modula
Saznaj više
Dostavljamo već od 14.05.2026
Jamstvo: 10 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
ADATA – DDR5 5600 SO-DIMM
Tehničke specifikacije memorijskog modula
| Opis | Vrijednost |
|---|---|
| Tip memorije | DDR5 |
| Format | SO-DIMM |
| Brzina | 5600 MT/s |
| CAS latencija | CL46 |
| Radni napon | 1.1 V |
| Radna temperatura | 0°C do 85°C |
| Tip proizvoda | Memorijski moduli |
| Jamstvo | 10 god |
| Brand | ADATA |
| Tip memorije | DDR5 |
| Takt memorije | 5600 |
| Napon | 1.1 V |
| LED osvjetljenje | Ne |
| CAS latencija | CL46 |
| Namjena memorije | Za prijenosna računala |
| Format memorije | SO-DIMM |
| Kapacitet memorijskog modula | 16 GB |