SSD 120GB Patriot Burst Elite 2.5" (PBE120GS25SSDR)ID EK000439275
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Sa samo 7 mm visine u faktoru oblika od 2,5” Burst je savršen za bilo koju nadogradnju ultrabooka ili prijenosnog računala. Patriotov Burst SSD dolazi u dvije veličine za svakog korisnika, od 120 GB, 240 GB, 480 GB i 980 GB.
FEATURES:
Release: 2020
Latest SATA 3 controller
Static and Dynamic Wear Leveling
Bad Block Management
Low Power Management
TRIM Support
Smart ZIP
MTBF:>2,000,000 Hours
SPECIFICATIONS:
4K Aligned Random Read: up to 40K IOPs
4K Aligned Random Write: up to 40K IOPs
Sequential Read (ATTO): up to 450MB/s
Sequential Write (ATTO): up to 320MB/S
Terrabytes Written (TBW): up to 50TB
Interface: SATA III 6Gb/s
Form Factor: 2.5"
Operating Voltage: 5v
Operating Temperature: 0 ~ 70°C
Tip proizvoda Tvrdi diskovi
Jamstvo 3 god
Brand Patriot
Format 2.5 inch