Acer Aspire C24-2G AiO, DQ.BPREX.001, 23.8" FHD IPS, AMD Ryzen 5 7430U, 16GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, FreeDOS, stolno računaloID EK000840400
Acer Aspire C24-2G AiO, DQ.BPREX.001, 23.8" FHD IPS, AMD Ryzen 5 7430U, 16GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, FreeDOS, stolno računaloID: EK000840400
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 819,00 €
- Cijena
- 749,00 €
Acer Aspire C24-2G, DQ.BPREX.001 All-in-One računalo
Saznaj više
Dostavljamo već od 01.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Acer Aspire C24-2G, DQ.BPREX.001
All-in-One računalo
| Tip proizvoda | Stolna računala |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Acer |
| LAN (RJ45) | 1 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 5 |
| Model procesora | 7430U |
| Brzina procesora | 4.3 GHz |
| RAM memorija | 16 GB |
| Max. Količina memorije (GB) | 16 GB |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Vrsta grafičke kartice | AMD |
| SSD 1 | 512 GB |
| Kapacitet HDD | 0 GB |
| Operativni sustav | Free Dos |
| Optička jedinica | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Thunderbolt | 0 |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| WiFI ugrađen | Da |
| USB type C | 1 kom |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Kamera | Da |
| Zaslon na dodir | Ne |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Veličina zaslona | 23.8 " |