HP ProStudio 4 G1i AiO, C6QV3ET, 23.8" FHD IPS, Intel Core Ultra 5 235T, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro, stolno računaloID EK000840465
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.689,00 €
- Cijena
- 1.539,00 €
Dostavljamo već od 02.04.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
HP ProStudio 4 G1i
HP ProStudio 4 G1i je kompaktno All-in-One računalo namijenjeno pouzdanom svakodnevnom radu u uredskom okruženju. Intel Core Ultra 5 procesor, DDR5 memorija i NVMe™ M.2 SSD osiguravaju stabilne performanse i brz odziv sustava, dok 23,8-inčni IPS zaslon pruža jasan i ugodan prikaz. Integrirani dizajn omogućuje uredan radni prostor uz modernu povezivost.
Veliki 23.8-inčni IPS zaslon Full HD rezolucije pruža jasnu sliku i ugodno iskustvo rada.
Kompaktni All-in-One dizajn štedi prostor i omogućuje uredno i praktično radno okruženje.
Crno kućište s jednostavnim i profesionalnim dizajnom daje All-in-One računalu moderan i uredski izgled.
Tehničke Specifikacije
Procesor
Intel Core Ultra 5, 14 jezgri / 14 threadova, do 5.0 GHz
Grafika
Intel Graphics
Memorija
16 GB DDR5 5600 MT/s
SSD
512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Ekran
23.8" FHD (1920x1080), IPS, anti-glare
Portovi
1x USB-C (USB 3.2 Gen 1, 20Gbps), 3x USB-A (USB 3.2 Gen 1, 10Gbps), 2x USB 2.0, 2x HDMI, 1x RJ-45 (LAN), 1x kombinirani audio 3.5mm
Zašto Kupiti HP ProOne 240 G10?
Ovo All-in-One računalo idealno je rješenje za korisnike koji žele uredan radni prostor, pouzdane performanse i jednostavno korištenje u jednom uređaju.
Za ostale proizvode posjetite našu stranicu proizvoda.
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | HP |
| LAN (RJ45) | 1 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Ultra 5 |
| Model procesora | Ultra 5 |
| Brzina procesora | 5 GHz |
| Broj jezgri procesora | 14 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 5600 |
| Max. Količina memorije (GB) | 16 GB |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel Graphics |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Podržani RAID | Da |
| COM | Ne |
| LPT | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Thunderbolt | 0 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Ne |
| Broj HDMI | 2 |
| WiFI ugrađen | Da |
| USB type C | 1 kom |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Miš | Da |
| Tipkovnica | Da |
| Kamera | Da |
| Zaslon na dodir | Ne |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Veličina zaslona | 23.8 " |