Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Cratos Nocturne, Intel Core i7 14700, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD Radeon RX 9070 XT, FreeDOS, stolno računaloID EK000742647
Cratos Nocturne, Intel Core i7 14700, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD Radeon RX 9070 XT, FreeDOS, stolno računaloID: EK000742647
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 2.499,90 €
Cratos Nocturne • Procesor: Intel Core i7-14700 • Hladnjak: Xilence M705D • Matična ploča: B760M • Memorija: 32GB(2x16GB) DDR5 • Pohrana: 1TB NVMe SSD • Grafička kartica: A...
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Cratos Nocturne
• Procesor: Intel Core i7-14700• Hladnjak: Xilence M705D
• Matična ploča: B760M
• Memorija: 32GB(2x16GB) DDR5
• Pohrana: 1TB NVMe SSD
• Grafička kartica: AMD RX 9070 XT 16GB
• Napajanje: 750W 80+ Gold
• Kućište: Sharkoon RGB WAVE
• OS: Ne
| Tip proizvoda | Stolna računala |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Cratos |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I7 |
| Model procesora | 14700 |
| Brzina procesora | 5.4 GHz |
| Broj jezgri procesora | 20 |
| RAM memorija | 32 GB |
| Takt memorije | 0 |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | AMD |
| Model grafičke kartice | AMD RX 9070 XT 16GB |
| Memorija grafičke kartice | 16 GB |
| SSD 1 | 1000 GB |
| Napajanje (W) | 750 W |
| Operativni sustav | Free Dos |
| Miš | Ne |
| Tipkovnica | Ne |