Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Cratos Oblivion, Intel Core i7 14700K, 16GB DDR5, 1TB SSD, AMD RX 9070 XT, stolno računaloID EK000833707
Cratos Oblivion, Intel Core i7 14700K, 16GB DDR5, 1TB SSD, AMD RX 9070 XT, stolno računaloID: EK000833707
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 2.599,90 €
- Cijena
- 2.429,90 €
Cratos Oblivion Procesor Intel Core i7 14700K Memorija ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Cratos Oblivion
| Procesor | Intel Core i7 14700K |
| Memorija | 16GB DDR5 |
| Pohrana | 1TB M.2 SSD |
| OS | FreeDOS |
| Grafička kartica | AMD RX 9070 XT |
| Tip proizvoda | Stolna računala |
| Jamstvo | 3 god |
| Brand | Cratos |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I7 |
| Model procesora | 14700K |
| Brzina procesora | 3.4 GHz |
| Broj jezgri procesora | 20 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | AMD |
| Model grafičke kartice | RX 9070 XT |
| Memorija grafičke kartice | 16 GB |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Operativni sustav | Free Dos |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Miš | Ne |
| Tipkovnica | Ne |