Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Cratos SixSeven Aftershock, AMD Ryzen 9 9950X, 32GB DDR5, 1TB SSD, Nvidia RTX 5080, stolno računaloID EK000833749
Cratos SixSeven Aftershock, AMD Ryzen 9 9950X, 32GB DDR5, 1TB SSD, Nvidia RTX 5080, stolno računaloID: EK000833749
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 3.649,90 €
- Cijena
- 3.549,90 €
Cratos SixSeven Aftershock Procesor AMD Ryzen 9 9950X Memorija
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Cratos SixSeven Aftershock
| Procesor | AMD Ryzen 9 9950X |
| Memorija | 32GB DDR5 |
| Pohrana | 1TB NVMe SSD |
| OS | FreeDOS |
| Grafička kartica | Nvidia RTX 5080 |
| Tip proizvoda | Stolna računala |
| Jamstvo | 3 god |
| Brand | Cratos |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 9 |
| Model procesora | 9950X |
| Brzina procesora | 4.3 GHz |
| Broj jezgri procesora | 16 |
| RAM memorija | 32 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Model grafičke kartice | GeForce RTX 5080 |
| Memorija grafičke kartice | 16 GB |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Operativni sustav | Free Dos |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Miš | Ne |
| Tipkovnica | Ne |