Cratos SixSeven: Limited MSF Edition, AMD Ryzen 7 9800X3D, 32GB DDR5, 1TB SSD, Nvidia RTX 5070 TI, stolno računaloID EK000833733
Cratos SixSeven: Limited MSF Edition, AMD Ryzen 7 9800X3D, 32GB DDR5, 1TB SSD, Nvidia RTX 5070 TI, stolno računaloID: EK000833733
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 3.499,90 €
- Cijena
- 3.349,90 €
Cratos SixSeven: Limited MSF Edition Procesor AMD Ryzen 7 9800X3D
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Cratos SixSeven: Limited MSF Edition
| Procesor | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Memorija | 32GB DDR5 |
| Pohrana | 1TB NVMe SSD |
| OS | FreeDOS |
| Grafička kartica | Nvidia RTX 5070 TI |
| Tip proizvoda | Stolna računala |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Cratos |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 7 |
| Model procesora | 9800X3D |
| Brzina procesora | 4.7 GHz |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| RAM memorija | 32 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Model grafičke kartice | GeForce RTX 5070 TI |
| Memorija grafičke kartice | 16 GB |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Operativni sustav | Free Dos |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Miš | Ne |
| Tipkovnica | Ne |