Cratos Tide, AMD Ryzen 5 5600X, 8GB DDR4, 1TB SSD, AMD RX 9060 XT, stolno računaloID EK000833732
Cratos Tide, AMD Ryzen 5 5600X, 8GB DDR4, 1TB SSD, AMD RX 9060 XT, stolno računaloID: EK000833732
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.249,90 €
- Cijena
- 1.199,90 €
- 5% svi načini plaćanja
Cratos Tide Procesor AMD Ryzen 5 5600X Memorija 8GB DDR...
Saznaj više
Dostavljamo već od 03.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Cratos Tide
| Procesor | AMD Ryzen 5 5600X |
| Memorija | 8GB DDR4 |
| Pohrana | 1TB NVMe SSD |
| OS | FreeDOS |
| Grafička kartica | AMD RX 9060 XT |
| Tip proizvoda | Stolna računala |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Cratos |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 5 |
| Model procesora | 5600X |
| Brzina procesora | 3.7 GHz |
| Broj jezgri procesora | 6 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | AMD |
| Model grafičke kartice | RX 9060 XT |
| Memorija grafičke kartice | 8 GB |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Operativni sustav | Free Dos |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Miš | Ne |
| Tipkovnica | Ne |