Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Cratos Wave, AMD Ryzen 5 5600X, 8GB DDR4, 1TB SSD, Nvidia RTX 5060, stolno računaloID EK000833729
Cratos Wave, AMD Ryzen 5 5600X, 8GB DDR4, 1TB SSD, Nvidia RTX 5060, stolno računaloID: EK000833729
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.139,90 €
- Cijena
- 1.099,90 €
Cratos Wave Procesor AMD Ryzen 5 5600X Memorija 8GB DDR...
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.06.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Cratos Wave
| Procesor | AMD Ryzen 5 5600X |
| Memorija | 8GB DDR4 |
| Pohrana | 1TB NVMe SSD |
| OS | FreeDOS |
| Grafička kartica | Nvidia RTX 5060 |
| Jamstvo | 3 god |
| Brand | Cratos |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 5 |
| Model procesora | 5600X |
| Brzina procesora | 3.7 GHz |
| Broj jezgri procesora | 6 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Model grafičke kartice | GeForce RTX 5060 |
| Memorija grafičke kartice | 8 GB |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Operativni sustav | Free Dos |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Miš | Ne |
| Tipkovnica | Ne |