Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Cratos Business Bloom Mini v1, Intel Core i5 14400, 16GB DDR4, 1TB SSD, Windows 11 Pro, stolno računaloID EK000833710
Cratos Business Bloom Mini v1, Intel Core i5 14400, 16GB DDR4, 1TB SSD, Windows 11 Pro, stolno računaloID: EK000833710
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 879,90 €
Cratos Business Bloom Mini v1 Procesor Intel Core i5 14400 Memor...
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Cratos Business Bloom Mini v1
| Procesor | Intel Core i5 14400 |
| Memorija | 16GB DDR4 |
| Pohrana | 1TB NVMe SSD |
| OS | Windows 11 Professional |
| Tip proizvoda | Stolna računala |
| Jamstvo | 3 god |
| Brand | Cratos |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I5 |
| Model procesora | 14400 |
| Brzina procesora | 2.5 GHz |
| Broj jezgri procesora | 10 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Miš | Da |
| Tipkovnica | Da |