Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Cratos Business Starter v1_1 Lite, Intel Core i3 14100, 8GB DDR4, 512GB SSD, Windows 11 Pro, stolno računaloID EK000833742
Cratos Business Starter v1_1 Lite, Intel Core i3 14100, 8GB DDR4, 512GB SSD, Windows 11 Pro, stolno računaloID: EK000833742
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 659,90 €
Cratos Business Starter v1_1 Lite Procesor Intel Core i3 14100 M...
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Cratos Business Starter v1_1 Lite
| Procesor | Intel Core i3 14100 |
| Memorija | 8GB DDR4 |
| Pohrana | 512GB NVMe SSD |
| OS | Windows 11 Professional |
| Tip proizvoda | Stolna računala |
| Jamstvo | 3 god |
| Brand | Cratos |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I3 |
| Model procesora | 14100 |
| Brzina procesora | 3.5 GHz |
| Broj jezgri procesora | 4 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
| SSD 1 | 512 GB |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Miš | Ne |
| Tipkovnica | Ne |