Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Cratos Business Starter v5, Intel Core i7 14700, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD, Windows 11 Professional, stolno računaloID EK000742623
Cratos Business Starter v5, Intel Core i7 14700, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD, Windows 11 Professional, stolno računaloID: EK000742623
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 1.039,90 €
Cratos Business Starter v5 • Procesor: Intel Core i7-14700 • Matična: B760M • Memorija: 16GB DDR4 • Pohrana: 512GB NVMe SSD • Napajanje: 500W • Kućište: midi Tower • OS:...
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Cratos Business Starter v5
• Procesor: Intel Core i7-14700• Matična: B760M
• Memorija: 16GB DDR4
• Pohrana: 512GB NVMe SSD
• Napajanje: 500W
• Kućište: midi Tower
• OS: Windows 11 Professional
| Tip proizvoda | Stolna računala |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Cratos |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I7 |
| Model procesora | 14700 |
| Brzina procesora | 5.4 GHz |
| Broj jezgri procesora | 20 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 0 |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel UHD |
| Memorija grafičke kartice | 0 GB |
| SSD 1 | 512 GB |
| Napajanje (W) | 500 W |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Miš | Ne |
| Tipkovnica | Ne |