Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Cratos Office Line v5, Intel Core i3 14100F, 16GB DDR5, 512GB SSD, Nvidia GT730, Windows 11 Pro, stolno računaloID EK000833746
Cratos Office Line v5, Intel Core i3 14100F, 16GB DDR5, 512GB SSD, Nvidia GT730, Windows 11 Pro, stolno računaloID: EK000833746
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 859,90 €
Cratos Office Line v5 Procesor Intel Core i3 14100F Memorija
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.04.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Cratos Office Line v5
| Procesor | Intel Core i3 14100F |
| Memorija | 16GB DDR5 |
| Pohrana | 512GB NVMe SSD |
| OS | Windows 11 Professional |
| Grafička kartica | Nvidia GT730 |
| Tip proizvoda | Stolna računala |
| Jamstvo | 3 god |
| Brand | Cratos |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I3 |
| Model procesora | 14100F |
| Brzina procesora | 3.5 GHz |
| Broj jezgri procesora | 4 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Model grafičke kartice | GT730 |
| Memorija grafičke kartice | 2 GB |
| SSD 1 | 512 GB |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Miš | Ne |
| Tipkovnica | Ne |