Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Cratos Performance v1, Intel Core Ultra 7 265, 16GB DDR5, 1TB SSD, stolno računaloID EK000833739
Cratos Performance v1, Intel Core Ultra 7 265, 16GB DDR5, 1TB SSD, stolno računaloID: EK000833739
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.219,90 €
- Cijena
- 1.129,90 €
Cratos Performance v1 Procesor Intel Core Ultra 7 265 Memorija
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Cratos Performance v1
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265 |
| Memorija | 16GB DDR5 |
| Pohrana | 1TB SSD |
| OS | FreeDOS |
| Tip proizvoda | Stolna računala |
| Jamstvo | 3 god |
| Brand | Cratos |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Ultra 7 |
| Model procesora | 265 |
| Brzina procesora | 2.4 GHz |
| Broj jezgri procesora | 20 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Operativni sustav | Free Dos |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Miš | Ne |
| Tipkovnica | Ne |