Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Phoenix SPARK Y-130, AMD Ryzen 5 5600G, 8GB RAM, 500GB M.2 SSD, AMD Radeon Graphics, NoOS, stolno računaloID EK000566182
Phoenix SPARK Y-130, AMD Ryzen 5 5600G, 8GB RAM, 500GB M.2 SSD, AMD Radeon Graphics, NoOS, stolno računaloID: EK000566182
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 699,90 €
-5% u košarici
• Procesor AMD RYZEN 5 5600G 3.9/4.4 GHz, 6C/12T • Memorija PC DDR4 8GB • Matična ploča AM4 AMD B450M • SSD M.2 500GB • Napajanje 500W • Ku...
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
• Procesor AMD RYZEN 5 5600G 3.9/4.4 GHz, 6C/12T
• Memorija PC DDR4 8GB
• Matična ploča AM4 AMD B450M/A520
• SSD M.2 500GB
• Napajanje 500W
• Kućište INTER-TECH IT-6521 Straight, bez napajanja, mATX
| Tip proizvoda | Stolna računala |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Phoenix |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 5 |
| Model procesora | Ryzen 5 5600G |
| Brzina procesora | 3.9 GHz |
| Broj jezgri procesora | 6 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Takt memorije | 3200 |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | AMD |
| Model grafičke kartice | Radeon Graphics |
| SSD 1 | 500 GB |
| Napajanje (W) | 500 W |
| Operativni sustav | Nema |
| Miš | Ne |
| Tipkovnica | Ne |