Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Honor Pad X8a 4GB/128GB Space Grey, tabletID EK000622329
Honor Pad X8a 4GB/128GB Space Grey, tabletID: EK000622329
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 149,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
11-inčni High Refresh Rate Udoban za oči
HONOR FullView zaslon
HONOR FullView zaslon
8300 mAh
Ultra velika baterija
Ultra velika baterija
Velike amplitude
Poboljšanje glasa s četiri zvučnika
Poboljšanje glasa s četiri zvučnika



MagicOS 8.0 (temeljen na Androidu 14) predstavlja glatkiju izvedbu sustava, pametniji popis funkcija i izvrsno upravljanje više zadataka, omogućujući vašem tabletu da služi vašim potrebama s nevjerojatnom učinkovitošću.
Smart Screen Split,više zadataka na jednom zaslonu.
App Extender, jedna aplikacija na dva prozora
Dijeljenje povezane mreže, 12 za mobilni mrežni tablet.
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Honor |
| Veličina zaslona | 11 " |
| Operativni sustav | Android |
| RAM memorija | 4 GB |
| Vrsta zaslona | TFT |
| Stražnja kamera | 5MP |
| Priključak | USB Tip-C |
| Prednja kamera | 5MP |
| Mobilni podatci | Ne |
| Kapacitet baterije | 8300 mAh |
| Interna memorija | 128 GB |


