Honor Pad X8b WiFi 4GB/128GB Space Grey, tabletID EK000857343
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 229,00 €
- Cijena
- 179,00 €
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
11-inčni HONOR Eye Comfort FullView Display
Ultra velika baterija kapaciteta 10100 mAh
Pouzdano metalno kućište
Impresivan 11-inčni zaslon, kristalno jasan prikaz
90Hz
Brzina osvježavanja
1920x1200
Rezolucija
206
PPI
11"
Zaslon
Uvijek napunjen, uvijek spreman
Uz veliku bateriju kapaciteta 10100 mAh i pametno upravljanje energijom.
97 Dana
U stanju mirovanja
22 Sata
Reprodukcije online videa
123 Sata
Reprodukcije glazbe
Lagano, tanko, elegantno iz svakog kuta
Lagano u rukama i praktično za nošenje u torbi, prati vas na svakom putovanju
Vodeća izdržljivost u industriji
Metalno kućište izrađeno najnovijom tehnologijom ugradnje materijala, čvrstoća kućišta poboljšana za 90 % te pruža vodeću otpornost na padove, pritisak i vodu u industriji. Prvi u industriji potvrđen švicarskim SGS certifikatima otpornosti na padove i pritisak
Siguran i odvojen operativni sustav za djecu
Uključite roditeljsku kontrolu jednim dodirom i aktivirajte pametnu sinkronizaciju u Honor Kids. Roditelji mogu upravljati pojedinačnim profilima i pratiti aktivnosti uz jasne informativne grafove, kako bi stvorili sigurno i čisto digitalno okruženje za učenje i igru za najmlađe.
Roditeljska kontrola
Uz upravljanje vremenom, roditelji mogu postaviti ograničenja za vremenske termine i trajanje korištenja kako bi djeca razvila zdravije navike korištenja uređaja. Pomoću upravljanja aplikacijama djeci se pomaže da se više fokusiraju na učenje i održe učinkovitije okruženje. Upravljanje sadržajem omogućuje blokiranje neprimjerenog ili zlonamjernog sadržaja, čime se osigurava siguran i čist digitalni prostor.
| Tip proizvoda | Tablet računala |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Honor |
| Veličina zaslona | 11 " |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| Operativni sustav | Android 16 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Vrsta zaslona | TFT |
| Stražnja kamera | 5MP |
| Priključak | USB Tip-C |
| Prednja kamera | 5MP |
| Mobilni podatci | Ne |
| Kapacitet baterije | 10100 mAh |
| Interna memorija | 128 GB |