Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Onyx Boox Go 10.3″ (Gen II) Lumi ePaper tablet, OBG103G2LID EK000856836
Onyx Boox Go 10.3″ (Gen II) Lumi ePaper tablet, OBG103G2LID: EK000856836
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 459,00 €
```
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
```
```
Onyx Boox Go (Gen II) Lumi ePaper
Tanak i lagan notes koji postaje vaš savršeni suputnik za povezivanje poslovnog i privatnog života.
Pratite svoje ideje, planove i putovanja na jednom mjestu.
Izbor za ljubitelje sunca ili kreativce 24/7
Jasna i prirodna čitljivost
Izuzetno jasan monokromatski ePaper zaslon bez prednjeg osvjetljenja pruža vizualni dojam tinte na papiru i potpuno prirodno iskustvo pisanja.
Čitljivost je još bolja čak i na jakom dnevnom svjetlu.
Od podneva do ponoći
Kreativnost nema raspored. Uz prednje osvjetljenje lako prelazite s hladnog dnevnog svjetla na toplu ambijentalnu nijansu, bilo da ste na otvorenom ili u slabo osvijetljenom prostoru.
Neprekidna kreativna sloboda
Ne znate odakle početi? Započnite slobodnim zapisivanjem ideja, a zatim ih oblikujte.
Funkcija Infinite Notes omogućuje skiciranje, razmišljanje i istraživanje bez ograničenja prostora – dodajte sadržaj kako se vaše misli razvijaju.
Struktura, oznake i lasso alat
Organizirajte bilješke pomoću struktura, označite ih tagovima i pretvorite rukopis u tekst pomoću lasso alata.
Povežite važne informacije koristeći Insert alat i organizirajte sve – od popisa za pakiranje do poslovnih zadataka – na način koji odgovara vašem načinu života.
Cloud pohrana i sinkronizacija
Ostanite povezani i imajte pristup svojim datotekama u svakom trenutku. Sinkronizirajte bilješke s cloud servisima poput Onyx Cloud, Google Drive, Dropbox i OneDrive.
Jednostavno prenosite datoteke putem BOOXDrop funkcije i prilagodite svoje planove bez napora.
Osnovne aplikacije na mirnom platnu
Kao vaša digitalna podrška za fokus i organizaciju, Go 10.3 (Gen II) povezuje snagu digitalnih alata s osjećajem mentalnog mira.
Pristupite kalendarima, alatima za upravljanje projektima i omiljenim aplikacijama putem Google Play trgovine.
Tehnički podaci
| Zaslon: | 10,3in HD Carta 1200 stakleni zaslon s ravnim pokrovnim lećama i osvjetljenjem |
| Rezolucija: | 2480x1860 (300 ppi) / Regal |
| Dodir: | Kapacitivni dodir + BOOX InkSense Plus Active Stylus |
| CPU: | 2,4 GHz Octa-core |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Povezivost: | Wi-Fi (2,4 GHz + 5 GHz) + BT 5.1 |
| Senzori: | G-senzor za automatsku rotaciju |
| Osvjetljenje: | Ima prednje osvjetljenje |
| OS: | Android 15 |
| Formati dokumenata: | PDF, CAJ, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, EPUB3 |
| Formati slika: | PNG, JPG, BMP, TIFF |
| Audio formati: | WAV, MP3 |
| Aplikacije: | Podržava aplikacije trećih strana |
| Tipka: | Tipka za napajanje s prepoznavanjem otiska prsta |
| Priključci: | USB-C (podržava OTG ili audio) |
| Zvuk: | Ugrađeni dvostruki zvučnici i mikrofon |
| Baterija: | 3,700 mAh Li-ion Polymer |
| Dimenzije: | 235 × 183 × 4,5 mm |
| Težina: | pribl. 365 g |
| Tip proizvoda | Tablet računala |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Boox |
| Veličina zaslona | 10.3 " |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| Operativni sustav | Android 15 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Rezolucija ekrana | 2480 x 1860 |
| Priključak | USB Tip-C |
| Kapacitet baterije | 3700 mAh |
| Interna memorija | 128 GB |