Samsung Galaxy Tab S10 Lite WiFi 10.9", 6GB/128GB, srebrni, tabletID EK000740062
Samsung Galaxy Tab S10 Lite WiFi 10.9", 6GB/128GB, srebrni, tabletID: EK000740062
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 399,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Informacije o punjaču
-
-
Priložen je uređaj za punjenje: Ne
-
Odgovarajući kapacitet uređaja za punjenje: od 15 W do 25 W
-
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Brand | Samsung |
| Veličina zaslona | 10.9 " |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| RAM memorija | 6 GB |
| Vrsta zaslona | TFT |
| Stražnja kamera | 8MP |
| Priključak | USB Tip-C |
| Prednja kamera | 5MP |
| Mobilni podatci | Ne |
| Kapacitet baterije | 8000 mAh |
| Interna memorija | 128 GB |