Drveni dječji krevet Aron s ladicom 190x90 cm, grafitID EK000586179
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 439,00 €
- Cijena
- 329,25 €
-10% uz Diners Club 💳
Dostavljamo već od 05.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Krevet Aron je izrađen od punog borovog drveta, obojen lakovima vrlo visoke otpornosti na ogrebotine, dajući istovremeno učinak glatkoće. Završna obrada kod bojanja je na bazi vode te je u skladu s EN 71-3: 2013. Ograda se može montirati lijevo ili desno te se može po potrebi maknuti.
- Set sadrži: okvir od punog drveta, podnice - flex brezove letvice, zaštitnu bočnu ogradu, 2x ladice
- Dimenzije kreveta: visina kreveta: 75 cm, 190 x 90cm – 198 x 97 cm
- Maksimalna nosivost kreveta je 100 kg
- Upute za sastavljene dostupne online (tvornica radi po principu "Poštujmo naše šume i ono što nam priroda daje")
- Informaciju gdje pronaći upute nalaze se na paketu 3
- Madrac NIJE uključenu u set!
| Brand | NB |
| Boja | Grafitna |
| Tip proizvoda | Kreveti |
| Tip kreveta za djecu | Jednostruki krevet |
| Ladica | Da |
| Madrac | Ne |
| Širina | 90 cm |
| Visina | 75 cm |
| Dužina (cm) | 190 cm |