Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Medisana FWS Grijač za stopala s OekotexomID EK000341833
Medisana FWS Grijač za stopala s OekotexomID: EK000341833
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 43,67 €
- Cijena
- 37,39 €
Medisana FWS Grijač za stopala s Oekotexom Jamstvo 36 mjeseci Odstranjiva meka podstava. 3 temperaturne razine. Oeko-Tex® standard 100. ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.04.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Medisana FWS Grijač za stopala s Oekotexom
Jamstvo 36 mjeseci
Odstranjiva meka podstava.
3 temperaturne razine.
Oeko-Tex® standard 100.
Sigurnosni sustav s zaštitom protiv pregrijavanja.
Puno prostora za stopala (do broja 46).
Boja siva.
| Brand | Medisana |
| Grijanje | Da |
| Broj razina intenziteta | 3 |
| Podešavanje temperature | Da |
| Tip proizvoda | Grijač |
| Dužina (cm) | 30 cm |
| Maksimalna temperatura | 32 C |
| Minimalna temperatura | 27 C |
| Jamstvo | 3 god |
| Glavna boja | Siva |
| Glavni materijal | 100% polyester s Oeko-tex certifikatom |
| Snaga | 100 W |
| Širina | 30 cm |
| Visina | 23 cm |