Školska torba anatomska, Herlitz, Loop Funky NinjaID EK000539017
Školska torba anatomska, Herlitz, Loop Funky NinjaID: EK000539017
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 86,29 €
TORBA ŠKOLSKA ANATOMSKA Loop Značajke proizvoda: ergonomski oblikovan leđni dio omogućava protok zraka;
Saznaj više
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
TORBA ŠKOLSKA ANATOMSKA Loop
Značajke proizvoda:
- ergonomski oblikovan leđni dio omogućava protok zraka;
- podesive naramenice;
- kopča na klik;
- 3M reflektirajuće trake;
- vodootporni materijal;
- veliki unutarnji pretinac sa posebnim pretincem za knjige;
- 1 prednji džep i 2 džepa sa strane
Dodatne informacije o proizvodu:
- dimenzije: 37x31x22 cm;
- težina: 900 g;
- kapacitet: 15 l;
- motiv: Funky Ninja
| Tip proizvoda (školski pribor) | Školski ruksaci |
| Brand | Herlitz |
| Razred | 1.-4. razred O.Š. |
| Spol | Muški |
| Vrsta torbe/ruksaka | Anatomski |
| Volumen | 15 l |
| Visina | 37 cm |
| Širina | 22 cm |
| Duljina | 31 cm |
| Težina | 900 g |
| Tip proizvoda | Školski pribor |